چرا باید از نایس رایس خرید کنم؟

خرید آنلاین در فروشگاه نایس رایس بسیار آسان است. این نوع خرید آنلاین، بهترین راه‌ حل برای کسانی است که فرصت ترک منزل یا محل کار و جستجوی کالا در بازارهای مختلف را ندارند. همچنین خطرات ناشی از ویروس کرونا باعث شده است که بهترین راه خرید از فروشگاه های معتبر اینترنتی باشد.
برخی از مزایای خرید آنلاین از فروشگاه نایس رایس عبارتند از:
• پایین آمدن قیمت‌ها به دلیل حذف واسطه‌ها
• حذف هزینه‌های پنهان مانند هزینه جستجو و حمل کالا
• عدم اتلاف زمان و سرعت در فرآیند خرید

برای خرید برنج بر روی لینک کلیک کنید.

برای خرید چای بر روی لینک کلیک کنید.

نایس رایس

ارسال محصولات چقدر زمان می برد؟

فروشگاه نایس رایس تمام سعی مجموعه بر تهیه محصول با کیفیت و پخش سریع آن می باشد. به محض دریافت سفارش محصول شما در همان روز کاری به باربری یا تیپاکس و یا پست تحویل داده خواهد شد و در صورت نبود تعطیلات رسمی محصول شما حداکثر 48 ساعت بعد به دستتان خواهد رسید.

آیا می توانم سفارش خود را تلفنی ثبت کنم و همچنین برای پیگیری نیاز به تماس گرفتن است؟

خیر. با توجه به اینکه تمامی سفارشات بصورت خودکار در سایت ثبت می شود نیازی به تماس تلفنی نه برای سفارش و نه برای پیگیری نمی باشد. مگر زمانیکه اختلال در زیر ساختها وجود داشته باشد و درگاه پرداخت یا یک بخش قطع باشد در این صورت بصورت استثنا می توان با تماس تلفنی سفارش خود را اعلام کنید.

اگر در خرید محصولی اشتباه کنم چگونه قابل رفع می باشد؟

اگر در کمتر از چند ساعت متوجه اشتباه شدید و محصول ارسال نشده باشد با واحد فروش تماس بگیرید در غیر این صورت هزینه عودت محصول که معمولاً ناچیز می باشد با شما است.

آیا به صورت عمده نیز محصولات قابل فروش است؟

خیر فروشگاه نایس رایس فروش عمده ندارد و حداکثر فروش برای هر  محصول مشخص شده است. لطفاٌ برای خرید عمده و گرفتن قیمت عمده با فروشگاه تماس نگیرید.

بازگشت به بالا